Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz forguet #9265 üzenetére

    fullhdban nem tudom ,mi értleme egy 480-al a freesyncnek, egy normális procival a 60 fps vsync gond nélkül megvan (380x egy 4,3GHz-n hajtott A10-7870k társaságában pl WoTban fullhdmaxon 100 fps körül gurít).
    Én amondó vagyok, hogy ennek 4kban van értelme, mert ma az az a felület, ahova annyira nagy számítási kapacitás kell, hogy a stabil 60 fps-t nem hozza még a legtöbb gép. (És ezért nem tudok dönteni, hogy mégis milyen monitort vegyek: 40 inch 16:9 4k-t, vagy 34 inch 21:9 2k-t? 16:9 40 inch szélességben ott van, illetve nagyobb is, mint egy 34inches 21:9es, viszont 4k(sokkal több képpontot kell kiszámolni) míg a 21:9esek 2ksak (gyengébb gép/vga is elég arra a felbontásra egy stabil 60 fps-re). Plusz a 21:9 igazából filmeknél jön jól, ma viszont a jellemző tartalom formátum a 16:9, illetve közelről, olvasni stb jobb a 4k, míg távolról a 2k is ugyanannyira elég jó lenne.)

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák