Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    Sziasztok, amikor megjelent a Nitro+ 480 8 Gb majdnem vettem egyet, de aztán letettem róla, mivel a mostani Asus R9 280X Matrix Platinum tökéletesen megfelelt számomra, akkor meg minek költsek alapon elhalasztottam.

    Aztán kijött az új Doom, amit már ki is pörgettem, most viszem másodszor, hogy az összes classic map meglegyen. Nagy pályákon, mint pl a 3. Meltdown:

    Nagyobb akcióknál nyitott részén, simán be esik 30 fps-re, vagy akár alá is, és ott azért elég zavaró. Az egész játék alatt 2-3 ilyen nagyobb tér van, ahol 40-50 fps az alap, egyébként mindenhol fix 60.

    RAM 16G, kb felét használja játék alatt a teljes gép, Proci szintén 8 mag 5 GHZ FX 9590, 30-40% között ingázik. SSD 850Pro amiről fut a játék. 3 éves a gép kb, SSD volt csak cserélve egyszer mert kinőttem.

    VGA már más tészta, LOAD szinte végig 97-99% RAM pedig 2990-3040 között, szóval eléggé megfekteti a VGA-t, így is lenyűgözőnek tartom, hogy egy 3 éves akkori közép kategória tetején lévő kártya így viszi a játékot ultrán, minden maxra állítva, FHD Ami hibás a képen, hogy a GPU alap órajele 1100mhz, játék alatt 1200-re profilozva, ram 1600 alap 1700 játék. GpuZ első ablaka jól látja, de a sensor fül nem valamiért.

    Lőne nekem valaki egy hasonló képet 480/470 8Gb kártyával, hogy ránézhessek a kihasználtságára? FHD Vsync on. Lehet hogy mégsem várom meg a köv generációt, bár nem vészes a helyzet, de egy stabil 60fps jól jönne, főleg a multiban...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák