Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Beretvás #3365 üzenetére

    Da!

    (#3366) stratova:

    :R

    Szerintem úgy volt vele hogy inkább gyorsan megeszik mindent csak legyen már vége, folyamatosan löktem neki a sódert közben.. ;]
    Emellett kb az volt a trükk, hogy adtam a kezébe egy régi mobiltelefont mert minden elvarázsolja amin gombok vannak. A vonalas telómat se használom már vagy 10éve, kihúztam a falból napközben és leraktam neki a szőnyegre, ez a mocskos kis megvesztegetés elég is volt ahhoz hogy ki tudjak szaladni a sarokra vásárolni.. :))

    A szeparációval kapcsolatban valószínűleg igazad lesz, utólag filóztam rajta elképzelhető h itt rontottam el. Utólag már késő lett volna áthoznom, pedig azon a bizonyos pár héten egy kiságy köré terített pokróccal megoldottam azt hogy a hátam mögött ne zavarja a monitor mögött lévő 25W-os izzó.

    Két éjszakával nagyon olcsón megúsztátok, amikor durvábban fogzott a manó akkor olyan volt napközben beszélni a hugival mintha egy mormotával társalognék.., nem lehetett eldönteni hogy horkol/vakkant mert belealudt a beszélgetésbe vagy csak lélegezni próbál azzal a minimál erővel ami aznapra jutott neki. :D

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák