Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz Gona. #95801 üzenetére

    Ez veletlenul nem a drv cpu/3dnow supportjaval fugg ossze? Ha egy gpunak cpu limitje van, akkor addig skalazodik az osszes, ha kelloen gyors. Legalabbis en erre szamitanek.

    Illetve a tles es nelkuli kartyak meg erosebben fuggenek a gyenge fputol. Egy p3ban nem mernel ekkora kulonbseget a tnt2 es a gf256 kozott.

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

  • ityam

    senior tag

    válasz Gona. #95801 üzenetére

    A szerencsésen kiválasztott Optiplexben egy 1 GHz es p3(copper) proci van. Ezt nem terveztem gyengébbre cserélni.Ez még igaz túl van lőve bőven ezekhez a karikhoz, de talán nem torzul el a valós erősorrend.Gef2 Ti-t valszeg letesztelem ebben a gépben még, de akkor kellene a 4 MXeket is(viszont geforce 1 em nincs, így a radeon DDR ellen hogy menjen valami a Gef2 ti(GTS em sincs azt hiszem)-t be kell neveznem). De akkor gef3 és radeon 8500 is kellene bele. De annyira nem újak a játékok a tesztlistámban, hogy DX8 as karikig elmenjek. Valszeg gef3 at már nem nevezem be ebbe a tesztsorba és akkor a 8500at sem. 7500as radeont ha találok egy működőt itthon, akkor azt belerakom, de azt hiszem mind2 hibás volt, amit vettem.De aztán lehet csak a korábbi tesztlapommal nem indult és ezzel menni fog. Szal még ki kell próbálni.
    Savage 4 eim vannak. Savage3Dm is és arra is kíváncsi vagyok mennyivel gyengébb a 4 nél. Virge nem tudok ebből a játéklistámból mennyit vinne. Lehet belekezdek azért majd abba is. Ha viszont megyegetnek, akkor kíváncsi vagyok a szokásos DX és az AGPs GX2 közötti különbségre is.
    Ilyen régi játékokban még a Kyrok sebességére leszek kíváncsi. Anno legtöbb netes tesztnél jóval újabb játéktesztekkel nézték, ahol már a t&l hiánya beüthetett nekik, de az én listámban még nem biztos, hogy visszaveti őket. Várok ott is meglepetéseket.

    [ Szerkesztve ]

  • KROK640

    veterán

    válasz Gona. #95801 üzenetére

    Azta, ez szép! :C

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz Gona. #95801 üzenetére

    Ez a teszt melyik 3DMark- al ment, 99 ? :U

    (#95804) ityam : ez ilyen, sok-sok idő kell hozzá.

    (#95805) FoxiestFox : módjával, az életben az emberi kapcsolatok meghatározóak, kettő barát, rokonok, és még az exnejem is megmaradt(barátilag) online/realtime, nekik még vállalok pld full vírusos, elk*rt setup PC refubishedet, másnak nem.

    (#95809) ityam : Slavezero - lila fingom nem volt róla mi ez, gugli adott találatot, game...

    (#95811) ityam : 85kg/181cm- t tartom 63 évesen is, bár ugye a tavaly szeptemberi omikron crash miatt éppen hogy megmentettek. Le akalappal, a Fehérvári intenzívesek mindent bevetettek hogy az idősödő nyuggert megmentsék :R

    (#95815) ityam : 30FPS átlag : emiatt jó a Win98EE2 projektem : semmi ilyen NOAA NOAF AA és AF nem szab határt overkill fronton, E8500@4.2GHz/7900GS/Win98 vassal. Há' valszeg minden maxon is megy mint a golyó, de mivel az abszolút sebesség dönt, egyelőre default/tuning driver/@VGA/@CPU setekkel teszteltem.
    Ok tudom hogy Nálad itt most éppen naptárazás van, nyilván eltérő koncepció...
    Amúgy a [NOAA NOAF] [AA és AF] képeiden jól látható a különbség.

    [ Szerkesztve ]

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák