Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frescho

    addikt

    válasz arn #103469 üzenetére

    Az eredeti Adlib karakterisztikája brutálisan limitált volt, de kellett, hogy ne legyen karcos a hangja. Az Amigánál meg külön gondoltak arra, hogy legyen filter. Persze ezt is van aki kiiktatja. Mindenki úgy használja, ahogy neki kellemes, de így már nem eredeti a cucc.

    A kijelzőkkel nekem az a bajom, hogy lassan elhullanak. Mondjuk nem vagyok CRT mániás, elvagyok a plazmával is, de idővel az is be fog krepálni és maradnak az LCD-k. A1200-ben pl. van korabeli scan doublerem, de amikor csa WB-ben karistolok mindig azt nézem, hogy régen sose volt ilyen képe a gépnek. A2000-hez gondolkoztam már egy RGBtoHDMI-n, de még nem szántam rá magam, hogy kigyúrjam a gépet.

    FoxiestFox: Rokonság alapján nagyon csak a felső réteg engedhette meg, mert egy jól kereső németországi mérnök is "csak" DX4-re váltott, pedig már volt Pentium a piacon. Én meg lepattanóból rámentem a régi 5V-os 486-ot fogadó 386-os alaplapra, de ezt már sokszor leírtam.

    Többször leírtam, hogy értem, hogy miért vesz valaki hasonló és használja egészséggel. De ezek már nem eredeti cuccok. Ahogy én is használok SD kártya adaptereket, ROM bankokat, modern loadereket a 8 bitesekhez, mert sokat könnyítenek az életemen. Sőt saját továbbfejlesztést is csináltam HT-hoz floppy emulálásra. De tudom, hogy nem korhű cuccok.

    nakos1212: Nem vagy te paranoiás? Én leírtam 5x, hogy használd egészséggel, csak ne mondd rá, hogy eredeti. Ami a legjobban zavar az ahogy személyeskedsz és mások tudását megkérdőjelezed.

    [ Szerkesztve ]

    https://frescho.hu

Új hozzászólás Aktív témák