Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz DarthSun #69921 üzenetére

    Ha csak 64 bites -mint több másik 5700LE!-, akkor nem éri meg az árát, másként viszont igen. Sokakat persze csak a csúcskategória érdekel, és abba bele se gondolnak, hogy évről évre mennyi alsó- és középkategóriás régi kari hal meg, (általában retrózók kezétől :D :DDD ). 2-3 éve még simán le lehetett akasztani apróról egy FX 5700/5700LE-t, ma ez már egyre nehezebb -és egyre drágábban lehetséges csak.
    A slim gépemben mindig megy az alkatrészek cserélgetése, valahogy sosem vagyok maradéktalanul elégedett. Mivel az alaplap és a proci 2003-as, legutóbb egy szintén 2003-as 9600SE-t tettem bele, de kicsit keveslem az erejét. Az ATI FireGL 9600 T2-64S lenne talán a legjobb választás, ugyanakkor a 64 MB VRAM kissé kevés. A GeForce 6200 AGP-s változata sajnos 2005 elején jött csak ki, ezért nem érzem jó végső megoldásnak, különösen pedig, hogy nekem low profile darab kell ugye, ami kizárólag 64 biten van. Bonyolítottam kissé azzal is a helyzetet, hogy beszereztem egy gyönyörű, 2004-es SB Audigy SE-t is (ugye ez is low profile), amit ha a gépházban szeretnék tartani, máris bukik a kétezerhármasság. Perpill jó kompromisszumnak tűnik egy lp-s FX 5700SE, de csak akkor, ha az 128 bites. Az még oké lenne, ha 2003-2004-es konfigról beszélnék eztán. A GF 6200-assal a 2003-2005-ös gép már nem jön be sajnos.
    Kéne egy kávé. :)
    HDD-s történetem nekem is lett, retrózáshoz kerestem maximum 320-as winyót, aztán végül EZT találtam; 2019-es gyártás. Csúcsminőség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák