Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fenyő

    őstag

    válasz Bile Demon #45810 üzenetére

    Igen kategóriájában sebességre azért jó volt az ET6000 (mondjuk kompatibilitásban az ET4000 sem jobb, ha megnézed a fentebb linkelt mátrixot, vbe tsr vesa 2.0/3.0-os szabványhoz kellett hozzá, de jellemzőbben inkább régebbi pure dosos dolgokkal gyűlik meg a baja), ezt aláírom, nekem is van pont egy ugyanilyen Hercules, noném S3-aknak valóban elég homály képe tud lenni, de ez gyak bármilyen nóném karira elmondható, csak ugye akkoriban Ati, Matrox csak magának gyártott ezért homogén a minősége, míg S3-at, NV-t boldog, boldogtalan, egy márkásabb S3-al szvsz nem lesz gond, sebességben a Trio64 és a Vision964 nagyjából megegyezik, pont az integrált ramdac a különbség közöttük.
    Trident 8900D-ét ne e-byen keress, itthon egy ezresnél nem lehet több, pár éve ilyen párszázas vidd-innen tétel volt, de viszonylag gyakori volt, szóval szvsz még nem a beszerezhetetlen kategória. Húzott isa busszal én is használtam 386-ost annó, de csak addig volt jó, amíg nem volt hangkari a gépben, mert az már nem szerette (főleg Win alatt, pedig csak vmi Opti SB Pro klón volt), Gusok különösen háklisak, akár 1 Mhz húzásra is (már a 10 Mhz-es isa órajelet sem bírják), de a hálókarik sem repesnek tőle. Amúgy ja egy P1-est már nagyon visszafogna egy isás kari, már egy 486DX2-höz is inkább vezás kari dukál, egy izás már azt is visszafogja.

    [ Szerkesztve ]

    Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

Új hozzászólás Aktív témák