Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fenyő

    őstag

    válasz DarthSun #33263 üzenetére

    9800-at nekem sem sikerült egy SS7 lapban sem stabilizálni, már amelyikben egyáltalán elindult, viszont FX5900-al egyiknek sem volt gondja (ill az annál kisebb Nv-ekkel sem ofkorsz), Atiból a 8500/9000-9200 vonal amit még csont nélkül megeszik, az egy más kérdés, hogy már egy GF2-vel is procilimites lesz a rendszer.
    bacsis: Amivel nagyon gyorsan fixen ki tudtam deríteni, hogy fagy vagy bugzik-e az sli SS7 alatt, az pl a 3Dmark2000 2. játéktesztje; az fagy, míg a Quake2 pl 1024-ben nem színhelyes, de voltak egyéb bugok/fagyik is (miközben más gémek/progik meg jól mentek) de ez a 2 amivel gyorsan ki tudtam szűrni és szomorúan leszűrni, hogy nem fog ez összejönni (közel egy tucat lap, jópár driver, op és bios állítgatás után), mondjuk ha van bent egy normálisabb agp kari (tnt2/g400/Rage128), akkor a Voodoo úgyis csak a glide-os gémekhez kell javarészt, azok meg egy V2-vel is nagyon jól futnak (egy 2. példány SS7 alatt amúgy sem sok gyorsulást hoz), egyedül ami hiányozhat az az 1024-es felbontás, de pl a korai glide-os gémek azt sem ismerik, szóval nem túlságosan nagy az a kompromisszum amit az egy V2-vel kötni kell az Sli-vel szemben egy ilyen rendszerben.

    [ Szerkesztve ]

    Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

Új hozzászólás Aktív témák