Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peti_s

    addikt

    válasz Oliverda #1672 üzenetére

    Jók a grafikonok. ;) Én Phenom 9600-t tudtam kipróbálni, tuning nem volt, viszont (én nem tudtam akkor máshoz viszonyítani csak a Prescott-hoz) de nagyonerős volt. Azt az érzést keltette bennem, hogy nem lehet leterhelni 100%-osan. Pl. WinAVI-val konvertálás mellett, teljes hatásfokkal lehett netezni, ami nekem nagy szó volt. Phenom II-t még élőben nem láttam, sztem az nagyon jól sikerűlt, főleg hogy hamarosan jön a 95 W-os TDP-s verzió is. Ami új steppinget sugall.:) Ha az AMD-nek jobb lenne a lebegőpontos számítása, akkor sztem sokkal többen azt vennék, bár remélem így is sokan fogják venni. Én igazából eléggé AMD párti vagyok, most arra ne térjünk ki hogy Intel-es konfigom van. :)

    Szerk.: A Prescott-al akkor neked nem volt szerencséd, nekem a 3,06 GHz-es P4, 1,25 V-on megy 3818 MHz-en atomstabilan. Fölötte nem próbáltam, nekem a 166-os FSB amolyan lélektani határ. :DD Bár 1x el is füstölt, bár akkor még nem is tuningoltam. A gyári hűtő ventillátora megállt, és nem vettem észre. Azóta is hibátlanúl működik, most HyperTX2-vel, 52 °C fölé nem megy. Egy jó alaplap kell alá, és akkor nincs gond. A P5GPL-X-SE-vel viszont volt, a legkisebb feszültség 1,3875 V volt, de általában legalább 1,4-1,42 V-ot kapott, és alig lehett húzni, 3330 MHz-ig ment.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák