Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dellfanboy

    senior tag

    válasz Zoty4 #8054 üzenetére

    14eves ocsemnek kellene szoval nem en akarok vele villogni(mar kinottem) raadasul ahogy ismerem par honap alatt tonkrevagja/elhagyja. nyilvan nem egy olyan gagyit akarok ahol visszafele jar a mutato, hanem egy normalis darabot ezert is kerdeztem, vki ismer-e ilyen eladot.
    a masik mondandoddal nem ertek egyet. most egyutt dolgozok hollandokkal , soot svajciakkal is, a holland kollegamnak se autoja se motorja(csak bicaj) megis van egy philip phatek oraja..
    a svajcinak van autoja (1995 fiat panda 4x4!!) es olyan oragyujtemenye hogy siman vehetne egy rakat ferrarit.
    (egyik se hivott meg a sajat hazaba lecsekkolni nem tudom mennyire valodi, de ez csak otthon meno hogy csili vili verda kell a kacsalabon forgo palota melle)

    de ettol fuggetlenul erdekel, hogy tudtok jo eladot ali-n aki replica orakba utazik?es nem normalisan jar az ora, nem az idoutazarsa csabit(ha mar a mutato visszafele jar :DDD

    eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

Új hozzászólás Aktív témák