Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz mokuscickany #7917 üzenetére

    Nekem most van egy szept.28.-ai rendelésemre, amire most ma kaptam meg a "refund e-mailt" (szal még +4-6nap lesz, míg ténylegesen a pénz a számlámon lesz)...

    élő TN van, csak éppenséggel nem vagy alig mozog.... szal ez ha jól számolom: 69nap (60nap-os kézbesítéses terméknél) és ez még egy "jó eset"... szal ennyivel számolnod kell! Ezért van a maximális szállítási vállalt határidő, mely az esetek nagyrészében ugyebár 60 nap (néha szokott lenni 15-30-45nap is még a freeshippinges eladó-val termékre is, eladó függő, de a 60 az alapértelmezett)

    Azaz rendelsz - vitázol - él a szám... az eladó és az ali döntés vizsgálóbizottsása is "türelemre fog inteni"... ahogy néztem végre finomították a rendszert és nem is engedi eszkalálni az olyan ügyeket, ahol nem telt el elég idő... (talán max szállítás -1hét, így 45-55nap), egyszóval türelem... mást nem nagyon tehetsz! Persze vitát indíthatsz, de az esetek 95%-ában jön az - megkapod, a csak kicsit lassú - lassabb... van ez így, ez a külföldi rendelés ilyen!

    tiéd:

    enyém:

    fordítás tiéd:

    2015/11/19 15:36 Peking pénzváltó, exportra került egyenes tömítés
    2015/11/19 02:49 Peking pénzváltó, exportra került nyitható
    2015/11/16 10:36 Nanjing pénzváltó, kivitték a kölcsönös pecsét (belföldi szállítás)

    fordítás saját:

    2015-12-07 16:18 Nanjing pénzváltó, kivitték a kölcsönös pecsét (belföldi szállítás)
    (jó fejek... 10.hó 10 óta ugyanezen infók ismétlődve... ennyire nem akar túl menni egy raktáron!? Kíváncsi leszek milyen viharvert állapotban jön meg, márha megjön! Eddig talán ilyen 80+nap volt a rekordom, ez talán veri majd! :D)

    Szal ha így nézzük a tiéd előrébb van... hiába a bő 1hónap előnyöm! :D

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák