Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • somlaik

    friss újonc

    Az a baj, hogy ezek annyira minimális, néhány gramm súlyú polisztirol mini golyók (dekoráláshoz), hogy az az egy 100 db-os csomag nem hiszem, hogy annyira megdobná a doboz súlyát, hogy az kimutatható legyen, illetve az is ritka hogy két mérlegen mért adat pontosan egyforma legyen (néhány gramm eltérés sokszor előfordul). Ha dkg-okról és kilókról beszélnénk akkor ez opció lenne. Arra gondolok, hogy az a bajuk, hogy nem doboz felbontásának pillanatát videóztam (de így fogok ezentúl eljárni), hanem a felbontás után videóztam és hát utána ugye bárki kivehet a dobozból bármit, ezt én meg is értem. Azt nem értem, hogy az miért nem elég bizonyíték nekik, hogy szemmel látható, hogy nem is férne bele a dobozba a 6. csomag, mert már az az 5 is úgy van belepréselve.Ez viszont gáz ebben a formában, mert ez egy valid bizonyíték, amit nem fogadnak el, és nem kártalanítanak, magyarul, ha nem vagy észnél és videózod le a csomagodat kibontáskor akkor nem biztos, hogy kártalanítanak. Lehet, hogy igen, de példám szerint lehet, hogy nem. Én tanultam belőle mindenesetre. Még szerencse, hogy nem egy nagyobb értékű terméknél kellett megtanulnom. A pénzem sajnos elbuktam. Meglepődtem, mert az ebay-en eddig mindent flottul el tudtam intézni, ezért eszembe sem jutott, hogy egyértelmű bizonyítékommal mehetek a fenébe az Alin. Arról nem is beszélve, hogy ebay-en, ha hibás terméket kapok még sosem mondták, hogy küldjem vissza a terméket drága postaköltségért, hanem azt írták, hogy nagyon sajnálják, tartsam meg a terméket és küldik vissza a pénzt. Itt a napokban kaptam olyan terméket, amiről le volt pattogva a festék, írtam az eladónak, a válasz az volt, hogy küldjem vissza a terméket. Persze hogyne 2 USD-s terméket küldjek neki vissza (amit úgysem tud mire használni) jó néhány ezer forintos postaköltségért. És lehet, hogy csak 2 dolláros termékről van szó, de majd ha holnap is hibás terméket kapok, meg holnapután is, akkor sok kis 2 dolláros termékről lesz szó. Én ezt a hozzáállást nem tartom éppen vevőbarátnak.

Új hozzászólás Aktív témák