Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trance89

    őstag

    Szevasztok!

    Új széket szeretnék venni, elég sokat nézelődtem, főleg gamer székek közt. Először a Genesis Nitro 550-est néztem ki, de a visszajelzések nem győztek meg, ezért jelenleg a Nitro SX77-tel szemezek (http://genesis-zone.com/en/product/nitro770-gaming-chair/). Ennek a felső szárnyai nem olyan durván előrehajlítottak, és talán az alsó, láb mellettiek sem. Nálam a bőr székek rögtön kiesnek, ki nem állhatok bőr borítású székeken ülni, csak az anyag játszik, ezekből pedig sajnos sokkal kisebb a választék. 182 centi és 85-90 kiló körül vagyok, a combjaim nem a legeslegvékonyabbak, remélem, nem nyomná a combomat a láb melletti bizbasz (az ülőfelülete csak 40 centi, mint kb. minden standard gamer széknek), mert az 550-esnél sokan erre panaszkodtak, de közülük volt, aki írta, hogy 115 kilós, úgyhogy nem tudom. Szlovákiai vagyok, itt egész jó áron mozog. Míg a Nitro 550 155 euró (kb. 45-6 ezer forint), addig ez 170-be (valamivel 50 k fölött) kóstál. Mit gondoltok róla? Van valakinek valami tapasztalata vele?

    Előre is kösz a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák