Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • izomman1

    senior tag

    válasz Jacek #51910 üzenetére

    Amazon.de ről rendelt GPU kat tényleg ha 1 hónapig nyúzza az ember teszteli simán vissza veszik és teli áron vissza fizetik az egészet?(Akár VR headset et? ) Posta költséget azért bukod vagy még azt sem? (ingyenes vissza küldés van postákon leadod de csak 1 napig nem is használt soha nem használt USB kártyát küldtem vissza ott vissza fizettek mindent de egy GPU nyúzás 2-3 hétig azért más kategória lehet... vagy egy VR sisak.. caseking en rendelt VR sisaknál nekem például vagy 10 % ot levontak nem fizették vissza a teli árat (+vissza posta költség ) pedig 2 héten belül volt a használat , de ők azt mondták használtam persze igen de nagyon vigyáztam rá nem izzadtam szét egyáltalán még a fóliát is vissza tettem a lencsékre .. egy Oculus Rift volt, de az a caseking .. )
    Valakinek ilyenben van tapasztalata vagy 10-20 % levonás van , mert használtad a kártyát?
    A poén az , hogy nem az amazonról tudok venni 850 euroért RX 7900 XT ott inkább 1000 euró... de ha vissza lehet küldeni totál az árát ( nem egészen korrekt de ha lehet miért ne) akkor onnan berendelek egyet teszt aztán mehet vissza feladónak és megveszem máshonnan..
    Köszi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák