Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz Ck. #3886 üzenetére

    Nincs időm most belemerülni a keresésbe, de igen is lehet olcsón itt autót venni, csak odafigyeléssel, én is hallottam ugyan ezt a sztorit nem egy embertől, hogy mind bontóba végezte amit ennyiért vett, nekem egy se, faternak egy se, ismerősömnek, aki szintén ezt csinálja, egy se. Ez konkrétan több mint 40 autót jelent két éven belül. Sokan egy jelentéktelen hibát komolynak vélnek, és otthagyják a jó vételt. Meg persze sok emberrel meg lehet etetni dolgokat....

    [link]

    [link]

    [link]

    Ezeket kb két perc alatt találtam valamelyik szinte biztos hogy vállalható, és mind 2000 utáni, bár ez semmit sem jelent szerintem, mert 10 év felett nem évjáratot veszel, ha nem állapotot.

    [link]

    Így szoktam elkezdeni szűrni, legalább is ebayen, ebből kiindulhatsz. Azért pont V70-re kerestem, mert most azokra vagyok ráindulva :DDD

    Cseri81

    Jelentem hogy én éppen csinálgatok egy ülés javítást, szint kevergetem tesztelgetem, de még mindig kicsit sötét :) vettem fillert, egy festék szettet, de csak játszogatok vele egyenlőre, kicsit keverek, változatok rajta, és tesztelem, kb 2-3 naponta, de még mindig nem tökéletes a szín egyezés. V70-es anyós ülésének az oldalán van egy horzsolásos vágás, nem komoly, de majd eltüntetem, ha kikevertem a tökéleteset.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák