Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz CYBERIA #1798 üzenetére

    Szia !

    Fix, hogy V6-os, nalunk 2000-ben csak 2 motorral arultak az alap V6 2.9L 197 loero es a V6 2.8 L ikerturbos T6-os 268 loval.

    Megvan minden eredeti papirja, eredeti szamla, osszes javitas stb azon is ezt irja.

    Ha minden jol megy reggel el is tudom majd hozni, sokat nem mentem vele, remelem legalabb hazahoz.

    A motortere engem is meglepett amikor eloszor lattam, olyan mintha egy nagy diszno le lenne fujva ezustel es keresztbe be lenne allitva a motorter kozepere, iszonyat nagynak tunik valamiert. Mondjuk 7.1 liter olaj kell bele cserekor.

    Volt mar 3.3L es V6 Dodge meg 3.8L-es V6 Buick elotte, ez azoknal is nagyobbnak tunik, azokba eleg volt 5 liter olaj is cserekor.

    Talatam egy szerelesi utmutatot kozben, szerintem ma meg is rendelem:
    [link]

    A konkret baja, hogy a kormanyszervobol dol az olaj valahol.
    Rakerestem, ismert tipushiba, ha makom van meg tudom javitani itthon, ha nincs akkor komplett csere szervizben.

    Hogy mennyre jo vagy nem meg nem tudom, aprosagok vannak vele, hatso kozponti zar csattog mind a geppuska,taviranyito nem megy esgyik sem, kezifek borszoknyaja szarra van szakadva, eletromos tukor joystick eltorve egyenlore ennyi, egy fenyszoro ki van egve.

    Allitolag nagyon megbizhato, florida-washington dc utat magotol tudja mar annyiszor megtette.Meglatjuk :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák