Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz suste #9737 üzenetére

    +vargalex

    Nagyjabol most elegedett vagyok a xiaomi minivel, egyedul a procijat erzem neha lassunak.

    Ki fogom most probalni vargalex altal emlitett LEDEt, eddig meg nem volt szerencsem hozza. :)
    Amugy meg turelemmel varom a fejlemenyeket, csak csodalkozva latom, hogy openwrt forumon egyaltalan nem foglalkoznak a temaval, asszem osszesen 1 topicban ha volt rola szo par hszmerejeig tavasszal.

    Masik kerdes: erdemes a hd-idlet hasznalni?
    Nyaron vettem egy 500gb-s 2.5" hddt.
    Ment nalam osszesen 76napot, ezalatt kb 2000 leallas/indulast csinalt az en felhasznaloi szokasaimmal es 10percre beallitott hd-idlevel, amit igy hirtelen soknak tartok, de lehet megsem olyan nagy szam.
    Most lecsereltem egy 1tbs wd10jpvx vinyora, amit szeretnem hogy sokaig szolgaljon.
    A torrentezes nem olyan intenziv, napkozben nulla, max este filmnezes kozben, neha ejjel.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák