Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz unrealnoise #28204 üzenetére

    Ha a te igényeid és lehetőségeid elfogadhatók univerzális sztenderdnek, a hozzászólásod helyénvaló. Egyelőre erről szerintem nincs szó... (lásd az én igényem és lehetőségem, példának okáért - így pedig az én javaslatom pont annyira lehet releváns, megfontolható bárki számára, mint a tiéd).

    "Meg azt is, hogy kurvára nem a legjobbat akartam venni, hanem emészthető áron a legjobbat."

    Tehát kompromisszumot kötöttél, ahogy mindenki más is, aki nem rendelkezik végtelen erőforrásokkal.
    Az emészthető ár számodra volt emészthető ár. -> " De hogy ezt itt, prohardveren, neked el kell magyarázni..." ;)

    "csak szenvedés van velük, akkor nem beszélve, hogy szvsz bőven megéri azt a plusz pénzt ez a cucc... És nem csak szerintem..."

    Nem szenvedek, inkább csak együtt élek az általam választott eszközzel, problémáival, miközben élvezem amit nyújt, pl az asztallap után felüdülés. És nem csak szerintem lehet így, hiszen nem csak én használom az eszközöm, viszonylagos megelégedéssel :P

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák