Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lotuska

    tag

    válasz kozmy #21399 üzenetére

    Bocsi az OFF-ert csak gondoltam itt a multiplayer szimulator teren nagyobb a tapasztalat, mivel gondolom tobben ezt csinaljak ebbol a topic-bol.

    Teljesen elbizonytalanottam, gondolom jateka is valogatja, melyik jatek hogyan terheli a magokat.

    Az igazsag az, hogy jelenleg single player-ben tanulgatom feszegetni a hatarokat :). Nem tudom milyen hamar fejlodok es akkor johet a multi. A jovo majd eldonti.

    Lehet megvarom az uj AM4 platformot es akkor valtok. Csak azert fogalmazodott meg bennem ez a kerdes, mert van egy olyan erzesem ez a gep egy idozitett bomba, mert mar eleg regi szegenykem, a proci tuningolva van, kap eleg szepen +feszt(1.44V-on hasznalom) es az alaplapnak nincs VRM hutese, a tapom mar 10 eves CWT belsos kb. 70% hatasfokkal :D, az sem fogja mar eleg sokaig huzni, szerencsem h a VGA-m keves aramot zabal. Igazabol ha lenne 2-3 eves minosegi tapom, meg egy normalis alaplapom amelyen van VRM hutes es 8 fazisos aramellatas nem is szolnek semmit(4+4 fazis ugyanez a tapon is jo lenne:P) szepen megvarnam az AM4-et.

    Viszont en erre a konfigra egy fillert sem fogok mar kolteni az hetszentseg. :)

    Bocsi ezert az OFF-ert is, befejeztem, akinek van valami javaslata privatban megirhatja :). Koszi.

Új hozzászólás Aktív témák