Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andor80

    senior tag

    válasz Asbee #76424 üzenetére

    Hogyan vonhatsz egyenlőségjelet egy vállkozás vállalás vagy nem vállalása lehetőség közt és szándékos virusterjesztés elősegítése világjárvágy idején közt?
    Uramisten ez félelmetes gondolkodás.
    Miért kinyitni kell amikor úgyis bezárják öket ? Ez csak egy pökkhendi senkiházi megmozdulás aki ezt szervezi egy bűnöző és mint linkeltem a legsötétebb konteo hívő nem célja a vendéglátás megsegítése csak egy felforgató .

    "Ne mondja nekem senki, egy étteremben, ahol asztaloknak nagyobb távolságot tartanak, jobban terjed, mint az említett helyeken egymás hegyén hátán"

    Sajnos kacagva kell felvílágosítsalak DE megmondták a hatályban lévő törvények rendeletek!!!
    Azt kell tenned mint mindenkinek és azt is teszed! :)) :DD :))

    Bármennyire próbálod a fotelból az ellenkezőjét előadni nem látom a fotóidat a nagy lázadásodról ;]

    Szépen maszk!Van vagy 100.000 es nagyságban vállakozó akit érint lehet tüntetni a parlamentnél és nem terrorcselekményt előkészíteni...
    Lehet nyomást gyakorolni kormányra mondjon le és jöjjön helyette olyan ami az érdekeiket képviseli.
    De embereket szándékos fertőzésnek kitenni még ha azok ostba maszkellenes konteo hívők beteg dolog.Mert ugyan csak röhögök ha ezek betegek lesznek.De amennyiben az étteremből buszra száll melózni megy stb már a szabálytartó pilléreit sodorják veszélybe a társadalomnak..Ez meg ugye szintén bűncselekmény...

    [ Szerkesztve ]

    Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

Új hozzászólás Aktív témák