Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z.É.T.

    őstag

    válasz syberia #121747 üzenetére

    Uhh, elsőre ledaráltam az utolsó linkedet (frontiersin) és mára elég is volt :D

    Ott a metamfetamint érintik, de a gombák mellett ajánlom még utánanézni az ayahuasca, mescalin (DMT) terápiás és tudományos érdekességeinek, aztán persze nem szabad kihagyni a meditáció és telomerek kapcsolatának érdekességeit, amihez részben kapcsolódik a zene (rezgés), azon belül a psytrance (138-142 bpm) és egyéb psychedelic stílusok, mint psychill, psybient és társai, az egyéb psychedelic art majd ráér később :D

    De ha ezeket kicsit megkaparászod, még bő egy hónap van ozora fesztiválig, tutira szerzek eladó jegyet, ha kell :DDD

    Nagyon izgalmas területre tévedtél :K

    Ezt már bő egy éve is hoztam, ez a része is lényeges, természetesen ezek nem a "laca-féle iskola" helyett, hanem mellett.

    Én mindenesetre a biokémiai vegyületek terén is a tápegész, természetes eredetűekre szavazok, ha egy mód van rá, a gombákat már ezekben a topikokban is emlegettem óvatosan...

    Hajrá és hozd plíz, amiket esetleg még találsz, apránként majd olvasgatom őket, a következő hét elején nem lesz rá időm, de utána behozom a lemaradást :R

Új hozzászólás Aktív témák