Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bucketb0b

    őstag

    válasz NyxNyxNyx #69675 üzenetére

    Costanak nem járt a piros, maximum az egész meccset nézve érett egy 2. sárga a sorozatos szabálytalanság miatt, de Mou érzékelte ezt és lehozta helyesen, még a következő meccsen is szükség lehet rá. Kiprovokálta a pirosat, Gabriel meg ugrott rá.. eleve a sárgát sem kellett volna összeszednie, mert Kosczi-t "lökte fel" Costa amiért ő kapott volna egy sárgát és erre utazhattak volna az Arsenal játékosai, hogy kiállítsák később, de ehelyett Gabriel odaugrott és jött 1-1 sárga, majd utána megveregette Costa mellkasát Gabriel amit Costa megint kicsit túlreagált, mire kisétáltak a középpályához megállt Costa, jött egy hátrafelé irányuló mozdulat ami minimum sárga, de egyből piros is adható volt. Ennyi, röviden. Elbaszták az Arsenal játékosok, pedig Costa biztos piros lapos lett volna szerintem, retardált az a pali.. sosem értettem ez miért jó egy pályán, hogy mindenkit lökdösök meg kötekedek, én annyira nem is tartom kiemelkedő játékosnak, a Chelsea stílusába és Mou stílusához tökéletesen illeszkedik ez nyilvánvaló, de semmi extra számomra ez a Costa.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák