Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bombibmw

    veterán

    válasz sting2 #21653 üzenetére

    salytmasztor:

    Egyelőre nem akarom nagyon felhangosítani, mert mindig bejáratással kezdem minden hangkeltőmmel.
    Azt tapasztaltam az eddigi fejeseimnél, hogy mindegyiket be kell járatni, mert mindig jót tesz a hangképnek és talán a fejes is meghálálja, szóval ennél csak jobb lesz a későbbiekben.
    Előre leszögezem, hogy az árát nem éri meg, hiszen milyen fejes ér meg közel 80k-t? :D
    Viszont ez a fejes egy isten.
    Minőségre nagyon ott van.
    A HyperX talán kompaktabb érzést kelt, de ez is rendben van.
    A kábel elég hajlékony és bedugós, viszont hosszú, amit én egy gyorskötözővel belőttem a számomra megfelelő hosszúságúra.
    A hang az eszméletlen.
    Minden megvan, ami csak kell és minden hang a helyén is van, zárt létére megfelelő tér áll rendelkezésre.
    Azt gondolom, hogy jobb a Cloudnál, de ez el is várható ennyi pénzért.
    Nagyon kényelmes eddig.
    A fejpánt maga valami nagyon erős, hajlékony gumiból, vagy lágy műanyagból lehet, egy fém betéttel.
    Eltörni szinte lehetetlen.
    A fejpárna vaj puha és szépen körülöleli a fület.
    Nagyon nagy fejű embereknek is jó lehet, mert iszonyat tágasra lehet nyitni és a pánt bírja is a terpeszkedést.
    Az ára nagyon magas és ezt, mint már írtam is, nem éri meg, de remélem, hogy jól fogja bírni a gyűrődést, mert ezután nem kell másik fejes évekig. :)
    Egyelőre ennyi.
    Ha később eszembe jut még valami, akkor leírom, de addig is, ha esetleg van valami kérdés, szívesen válaszolok rá. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák