Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    Sziasztok!

    Tv vétel előtt állok már egy ideje, Samsung UE32F5000-t néztem ki. De ma jött egy Expert újság, amiben 0%-os thm-mel elvihető cumók vannak, megakadt a szemem egy Hyundai DLF40285 Smart nevű készüléket, potom 80 ezerért kínálják, Full HD felbontással.
    Utánanéztem neten, egész jó ára van így most.

    Tud e valaki valamit arról, hogy ezekbe a low-end tv-kbe (hyundai, O.K., Orion stb) milyne panelek vannak, mármint ki gyártja őket? És mennyire megbízhatóak? Max 80 ezerig tudom elengedni magam, ennyiért a Samsungban, LG-ben és a Sony-ban is TN led van.
    Továbbá ez a smart dolog hogy működik? Van wifis routerem, azon keresztül összekötöm és kész, vagy ettől komplikáltabb a dolog?

    Másik kérdésem: minimum 2 méterről lenne nézve, több 32 colos készülék is képbe került, meg ez a 40-es. Ilyen távolságból nézve és ilyen méretben mennyire jön elő a HD Ready és a Full HD közti különbség?
    Kérdem ezt azért, mert kinéztem egy Sony-t is, de az hd ready. Ilyne meg olyan képjavító technológia, meg engine meg az istentudja mi van ebben is, ugyanúgy mint a Samsungban, viszont hangzásban lehet, hogy a Sony jobb (?)

    Mi lenne a legjobb? Köszi a segítséget :R
    Üdv !

    szerk.: ja, hyundai-on van vga csati is, így a meglévő kábellel össze tudom dugni vele a gépet is.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák