Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oke

    senior tag

    Sziasztok!

    Pár napja jártam erre, tönkrement a Genius Sw 2.1 3000-es szettem és ehelyett szerettem volna valamint. Ajánlásotokra 2.0-ban gondolkodom, első körben a genius 1250B-re esett a választásom. Viszont volt időm most hétvégén kicsit olvasgatni a fórumot és ez alapján lehet kevés lenne nekem. Emiatt a Microlab 6C és 7C is képbe került. Elsősorban játékra lenne. Normál, falhoz tolt íróasztalon lennének a hangfalak. A faltól pár centire tudnám elhelyezni, kicsit befelé forgatva. Kérdés érdemes-e ilyen felállás mellett a 7c-re "rááldozni" azt a + 10eFt-ot? Egyáltalán van értelme?
    Illetve - tudom ez nem teljesen ide tartozik - van a TV-nél egy 5.1-es "hangrendszer", melynek hangfalait is tervezem a lecserélni, mennyire állná meg ott a helyét a 6c vagy 7c? Egy Onkyo erősítőre van rákötve optikán az LGTV. A TV pedig NAS-on kersztül kapja a filmeket. A hangszórók feladatát - nem röhög :D - jelenleg egy Phlips Hifi lejátszó hangfalpárja , valamint egy Genius SW-5.1 Home Theatre mélynyomója és ennek nagyobb hangfalali látják el. Vagy mivel a Microlab is aktív, így ne is gondolkodjak ebben?

Új hozzászólás Aktív témák