Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyenyeC

    csendes tag

    Sziasztok!

    Beadta a kulcsot a korábbi 2.1-es hangfalam, és mivel korábban a „Fejhallgató topic” segítségével sikerült egy minőségi fejhallgatót vennem, így evidens volt számomra, hogy ebben az esetben is szétnézek a fórumon, mit ajánlanak a hozzáértők. Először próbáltam rövidre zárni a dolgot és elhoztam egy Genius SP-HF160-t, mondván jó lesz az is, csak legyen valami. Ahhoz képest mennyibe került szerintem szépen szólt, meg is elégedtem volna vele, viszont olyan erős trafózúgás jött belőle, hogy tv mellett is hallani lehetett. Ettől kezdve viszont tartok az egésztől, mert ahogy olvasgatom a Genius 1250b és a Kürbisnél is elég gyakran előfordul, hogy zúg, recseg, ami 2017-ben egy 5000 Ft feletti hangszóró esetén szerintem szánalmas.
    Mindezek, a jack és garancia hiánya, a világítás ellenére is lehet kipróbálnék egy jól árasított Kürbis-t, max visszaküldöm egy fél vagyonért, és elhozok egy Logitech 2.1-et. Viszont az amazonon azt olvastam, ha nem használod pár percig akkor magától kikapcsol. Így, amikor elindítasz egy akármit, akkor az első 1-2mp elvész amíg bekapcsol, illetve pl a facebook értesítőt sem hallod emiatt. Azt szeretném kérdezni, ez mennyire igaz ebben a formában?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák