Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Falconer

    aktív tag

    válasz ToniSoprano #23932 üzenetére

    Nem ertek egyet. Nekem nem kell V, eppen ezert mondtam, hogy alapon a kurbis = samsung TV, mert nem akarom V-be tekerni. Az ortofonom armaturas fules, ebbol adodoan kapasbol nem V. Volt brainwavz B2-m is, a linearitas peldakepe, nagyon szerettem. Az audio technikaban is inkabb kis kozep-magas kiemeles van. En szimplan ugy hallottam ezeket az aktiv hangszorokat, hogy mosnak mindent, kulonosen a melyet, egyaltalan nem reszletesek, es nem szolnak tisztan, elethuen egyik tartomanyban sem (es akkor finoman fogalmaztam).

    Az igenyem most pont az lenne, hogy relative gyenge forrasbol -TV, SGS- hozzon ki valami ertekelhetot. Az ortofon millioszor precizebb, reszletesebb ezekrol, meg egy 128-as mp3at hallgatva is. Tovabbmegyek, radugtam az SGS-t haveromnak a belepo szintu wharfdale hazimozijara ami vmi denon erositore van kotve es konnybe labadt a szemem (akkor is ha letekertem nullara a melyladat es csak stereoban ment). Nyilvan nem volt CD minoseg, de teljesen mas dimenzio volt mint ezek az aktiv cuccok. Reszletesebb, dinamikusabb, precizebb, elvezhetobb. Sokkal. A kurbist barmire kotottem, barmit jatszottam le vele semmit nem mutatott meg a forrasok kulonbsegeibol. Ezert mondom, hogy szerintem nem forras korlat volt.

Új hozzászólás Aktív témák