Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FAQtyA

    tag

    Sziasztok!

    A segítségeteket kérném, mert annyit olvasgattam már a témában, hogy teljes mértékben döntésképtelen lettem. Már-már szétvet az ideg :W

    A lányomnak szeretnék venni CD/FLAC/320-as MP3 hallgatáshoz, egy vacak PC hangszóró helyett valami igényesebb 2.0 szettet. Nem szeretném, hogy megszokja a füle a f.s minőséget. A nappaliban NAD kényezteti a fülünket, de sokkot kapok már a PC-s szükségmegoldástól. 20-30 KHUF értékre gondoltam, de ha indokolt, egy picit még megtoldom. Már tele van a fejem belépő szintű aktív stúdió monitorokkal, fadobozos PC cuccokkal, azok tuningolásával, használt rendszerek vadászásával, stb.

    Tudnátok valamit javasolni, ami kapható is jelenleg, és azért szól is élvezhetően? Amiket nézegettem:
    Genius termékek
    Reloop ADM 5
    Cerwin-Vega XD 3
    KRK System Rokit R6 (ez kissé húzós)

    Tudom, hogy ilyeneket fülelni kell, számít a zenei stílus, a szobaméret, stb, de bízok benne, hogy azért akad valamilyen "nyomvonal", ami kicsit megkönnyíti a dolgomat. Már bezavart a monitorok lineáris hangzásának esetleges hátránya is :W :W :W

    Bocs, hogy hosszú voltam. Előre is köszönöm a konstruktív hozzászólásokat. :R

    Szép napot!
    FAQtyA

Új hozzászólás Aktív témák