Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz #46372352 #14521 üzenetére

    Általános vélemény, hogy igen, mind. Logitech, meg úgy általában az olcsóbb 2.1-ek hajlamosak eltúlzott mélyeket használni, ami nem is szép, de legalább elnyomja a gyenge közép és magas tartományt. Egy ilyen szett után elég szokatlan lesz egy jobbfajta 2.0 rendszer, eleinte bizonyára hiányolja az ember a búgást, mélyeket, de aztán megtanulja értékelni és szeretni a többi tartományt is, amik nem mellesleg szintén fontosak és szépek. Én legalábbis ezt tapasztaltam magamon.

    Mondjuk azt mondom, hogy ha beállt rá a füled, és nincs gondod vele, akkor csak azért, mert 'elvileg nem szól jól', fölösleges váltani. Aztán persze lehet, hogy ha hallanád valamelyiket, egyből megváltozna a véleményed, de erre mondják, hogy amiről nem tudunk, az nincs :D Szóval én anyagi megfontolások miatt nem váltanék, hacsak nem vagy elégedetlen, vagy szeretnél kipróbálni valami újat, egy tisztább, szárazabb pontosabb hangzásvilágot.

    Az említettek közül meg azt venném, amelyik olcsóbb/könnyebben beszerezhető.

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák