Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lalikiraly

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz PuMbA #10933 üzenetére

    Tisztázzuk hogy monitor hangfalat, nem csak a DJk használnak. Hanem stúdiók is pl. Vagy zeneszerkesztők, producerek. Az hogy a beállítottsága milyen ezt nem az én tisztem. Megmondom őszintén, hogy a hanggörbéből nem tudom ezt megállapítani. De audiofil zenehallgatásra is használható. És erősítő ügyileg sem elhanyagolható, mert 70W ot fogyaszt és abból jó esetben lead 2 szer 30 at. A normál pc spíkerekhez képest azthiszem telljesen más kategóri hangzás és minőségügyileg is. Egyébként van rajta hangszínállítási lehetőség is. Viszont kíváncsi lennék hogy szólhat.

    Én úgy tudom, hogy egy Monitor hangfalnak az a legfontosabb tényezője, hogy a zenét ne módosítsa, ne emelje ki vagy nyelje el vagyis ne színezze semmilyen módon. a lehető legpontosabban adje amit a jelben megkap. Nem úgy mint egy Logitech PC hangszórónak aminél már erősítő szinten úgy van kialakítva, hogy a rossz MP3 ak hibáit nyelje el. És a magastartományra is rávan tolva egy jóadag kiemelés, mert ugye MP3 nál az a tartomány hamar ugrik.

    [ Szerkesztve ]

    Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Új hozzászólás Aktív témák