Boltokban a Motorola Z8

Hirdetés

A Motorola nagy dobása lehet a 3GSM-en bemutatott, most pedig a boltokba is eljutó Z8, amely újra azt az innovációt próbálja megtestesíteni, amely régebben volt jellemző a gyártóra. Bár a "media monster" elnevezés kicsit túlzó a Z8 kapcsán, de van néhány olyan tulajdonsága, amely egyedivé teszi.


Újra valami innovatív a Motorolától

 

Talán a legfontosabb dolog a Symbian 9.2-es operációs rendszer használata, amelyen UIQ 3.1-es platform található, viszont nincsen érintésvezérelt kijelző. A QVGA kijelző 2,2 inch átlójú, a 80 megabájtos belső memória microSD kártyával bővíthető. A HSDPA hálózatokon is működő készülék hátulján 2 megapixeles, előlapján VGA felbontású kamera található, ám a készülék formailag tagadhatatlanul legérdekesebb része a szétcsúsztatás során megtörő fedlap-gombsor találkozás.

Hirdetés

Azóta történt

Motorola L9 - fazonigazítás

A levélvágó késre emlékeztető Motorola L7 kicsit módosított, toldozott-foldozott változata járt a szerkesztőségben.

Motorola Z9 új billentyűzettel

Úgy tűnik az amerikai gyártó is csatlakozik a „ki tud kényelmetlenebb billentyűzetet csinálni” versenyhez.

Ingyen Documents to Go

A Motorola Z8 tulajdonosok ingyen kapják a Documents to Go dokumentumnézegetőt.

Három új Motorola a láthatáron

A Motorola is egyre aktívabbnak bizonyul a piacon, hiszen minden hétre valami újdonság.

Előzmények

A Motorola Z8 meghajlik, ha szétcsúsztatjuk

Érdekes kialakítású okostelefont hozott a 3GSM-re a gyártó.