Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kóóó

    aktív tag

    Valtott valaki Oneplus One-rol S6-ra?
    Most adtam el a Onet es az S6-on, vagy a G4-en gondolkodom erosen.
    S6-nal tetszik a telefon, a fizikai gombok, viszont hozza szoktam az 5,5-os kijelzohoz es kicsit fura lenne a kisebb kijelzo. A G4-nel pont nem tetszik, hogy csak szoftveres gombok vannak vagy, hogy a hatlapon vannak a gombok es a bor hatlap nekem nagyon nem adja....
    Viszont ott mar 5,5-os a kijelzo, es elvileg a rendszer jobb mint a Samunak.
    Kameraba pariban van a ket keszulek, de a Samunal a ramkezelesrol hallom, hogy gaz.A G4-nel pedig a mikrofonnal vannak bajok ha jol olvasom.
    Oneplusnal jo volt az aksiido nagyon es a CM rendszer testreszabhatosaga. Ezeket sajnalni fogom. :(
    Esetleg van meg valami amit kihagytam a pro/kontra ervekbol, hibakbol?
    Nem tudok donteni,igy jo lenne valami donto tenyezo, hatha valakinek volt Oneplus es tudna segiteni.
    Vagy esetleg ha valakinek van hozzafuznivaloja, ne tartsa magaban. :)

    A TouchWiz-rol csak rosszakat olvasok mindenhol, meg nem volt olyan telom, igy csak masok szavaibol itelkezem, hogy nem fasza.
    De ami fontos, hogy kinezetre nekem szebb a kepek alapjan a Samsung, emiatt gondolkodom erosen.
    Viszont az meg annyira nem szamit, hogy a G4-ben gyengebb a proci, mert soha nem jatszom.
    A szokasaim fokent bobgeszes, par foto, facebook, messenger, telefonalas, videok nezegetese, olvasas, neha meloba filmnezes a telon( viszont itt a nagyobb kijelzo jobb) :)
    Jah es mennyire serulekeny a Samu mivel tuzoltokent nem mindig az az elsodleges, hogy a telefonra figyeljek, meg ne seruljon. :B

    Üdv.: kóóó!

Új hozzászólás Aktív témák