Hirdetés

Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz Woodslave #847 üzenetére

    A nevelésen nagyon sok múlik, ha megszokja a rendszeres testmozgást, akkor soha nem fogja feladni. Nekem pár hónapig volt iszonyat nagy akarat erőre szükségem (2-3 évvel ezelőtt semmit nem csináltam), hogy igenis elmenjek minden héten kétszer leúszni azt a 2000-et. Aztán eljött az a pont amikor kívánta a szervezetem. Ha nem mozgok 3-4 napig már rosszul érzem magam.
    A pia és a dohány már neccesebb. Sajnos manapság úgy kerülsz társaságba ha részt veszel abban amit mások csinálnak. Márpedig a fiatalok piálnak, meg szívják azt a szart. Ha beszélgetni akarsz akkor először passzívan szívod, majd egyre többször rágyújtasz. Arról meg inkább ne is beszéljünk, hogy a 13 éves pöcs, vagy picsa (már bocsánat), akkor érzi magát felnőttnek, fasza gyereknek ha elszív egy cigarettát. Ez kivédhető neveléssel, az előbbi nem. Nekem nem volt ezzel problémám, mert az abszolút magányos, zárkózott típus vagyok, nem tartoztam soha bandába, mindig volt 1-2 barátom, de semmi több.
    Szóval neked az a feladatot, hogy neveléssel próbálj meg mindent megtenni, és ellensúlyozni ennek az elcseszett társadalomnak a negatív hatásait.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Aktív témák