Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    veterán

    válasz Hasaggymeg #25639 üzenetére

    Hát akár mind2 igaz lehet, de az egész szövegkörnyezetből furcsa lenne nekem az, hogy más, ugyanezt az alkalmazást használókkal együtt, ami tulajdonképpen egyértelmű, hisz nem egy ember kapja meg ezt az engedélyt, így miért hansúlyozná ki azt, hogy másokkal együtt akik szintén megkapták? :F... azzal szemben, hogy más alkalmazások felhasználóival, mely után jön a példa is, hogy társkereső stb. Szerintem. 🤔 Ugyanakkor írhatta volna úgy is with users of other apps egyértelművé téve, vagy to other app users... áhh, ezek a szabályzati megfogalmazások. :W... közben rájöttem hol lehet a kutya elásva, mert ha más alkalmazások felhasználóiról írna akkor talán appS users lenne, így meg tényleg ezen alk. felhasználóiról írhat mégis.
    Na tehát... Ez az engedély arra is használható, hogy lehetővé tegye az embereknek más felhasználókkal együtt (az ide feltöltött) képeik bemutatását, pl. társkereső, vagy közösségi alkalmazásokban. Ez a végleges. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák