Hirdetés

Aktív témák

  • Papa-Georgo

    senior tag

    Látom, eléggé érdekes itt a téma, úgy hogy gondoltam beszállnék én is.

    Én is egy pénzügyi tanácsadó cégnél dolgozom, de NEM a Bnetnél.Én egy olyan cégnél dolgozom, ami kicsit régebbi, mint ez a cég, így azthiszem mondhatom egész más felfogásban dolgozunk. Mi cégünk nem MLM rendszerű, szóval ez a része is kiesik, másrészt, se oktatásért, se semmi másért nem kellett fizetni, ha jól vettem ki akkor Bnet esetében volt ilyen.

    Jópár hozzászólást elolvastam, és egészen elszörnyülködtem, hogy mennyire pofátlan a Bnet. Ez számomra teljesen új, én még komolyabban nem találkoztam velük, viszont nézegettem, és rengeteg hasonló terméket forgalmazunk miis, viszont mi egész más felfogásban ''tálaljuk'' az ügyfélnek, és sokkal átfogóbb tájékoztatást is nyújtunk.

    Nemtudom, ha esetleg vkinek lenne kérdése, szívesen válaszolok mindenre.

    Annyit szeretnék elmondani ezzel kapcsolatban, hogy sztem van jövője vhol ''ezeknek'' a dolgoknak.Tehát arra gondolok, hogy ezek a cégek vhol arra ösztönöznek téged, hogy a pénzedet, ne bankszámlán tarsad, hanem megtakarításokban.Japánban pl. kamatot vonnak le tőled, magyarán fizetned kell azért, hogy bankban tarhasd a pénzedet. Tudom ez a szemlélet még nagyon messze áll itthon, viszont sztem effelé haladnk és idővel elfogjuk érni....talán 100év :D

    Mindenesetre érdekes dolog ez, én nem pénzkereseti lehetőség miatt mentem el ehhez a céghez dolgozni, hanem érdekelt a téma, és megszerettem volna vele ismerkedni.Azóta viszont sok pozitívum ért, és nem csalódtam benne.

    Egy kicsit már nehéz minden épp gondolatot összeszedni, elég fáradt vagyok már :O Viszont tényleg szívesen veném ha kérdeznétek, kíváncsi vagyok mi a véleményetek.
    Amúgy a cég neve, ahol én tevékenykedem OVB, esetleg vki hallott már róla? Magyarországon mégcsak '93 óta van jelen, de amúgy a cég már 35éves múltra tekint vissza, és EU szerte 14 országban van jele. Utánna lehet nézni.

    Hát vmi ilyesmit szerettem volna... :U

    ''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

Aktív témák