Hirdetés

Aktív témák

  • csaba54

    tag

    válasz anagylevin #1904 üzenetére

    én azért írtam fentebb ,hogy valahol a rendszerben van a hiba ami hagyja a gyökér üzletkötőket is ügyködni,de nem csak azokat,mert amikor széltoló tanácsára a tetü üzletkötőm fönökétől kértem megoldást a netes hozzáférésre ,hogy ha már átvágot aztán meg nyilván még le is tojt,próbáljam meg én kezelni a pénzem azt mondták netes hozzáférés nincs de minek is csak bajt csinálnék
    tehát az a jó ha a bevakított ügyfél a betett zsetonnal vár 15 évig a vak szerencsében bízva?
    én talán szerencsés a sok eddigi balek között akit megtudtak vezetni,hogy ide tudtam közétek keveredni,s itt FOREST MEGPRÓBÁL SEGÍTENI a továbbiakban .Próbál mert én pont a leszálló ágban kötöttem szerződést és épp akkor nem törődött a lóvémmal senki,ezért most sokkal nagyobb minuszból kell visszahozni mint ha kezelték volna.
    de miért a forestek és a nagylevinek adnak segítséget miért nem az aki a jutalékot zsebre vágta?
    és ha a bnetnél ezt elmondom miért nem történik semmi?
    szegény forest vagy négy órán át hallgatta az újabb és újabb kérdéseket amiket a megvezetett ügyfélként az elvesztett hitemmel az egész rendszerben próbált meg helyre tenni,mert azt az egyet ő sem tudta hogy a vakító üzletkötők miért lehetnek ott a többiek rovására azok hitelét rontva, munkáját nehezítve.
    szerintem az üzletkötő forestnél kezdődne, akinek honlapja van fent az aktuális dolgokkal ahol bármikor elérhető akár az aktuális helyzet is!
    vagy ha igy működne a világ akkor szép lenne minden?

    ...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

Aktív témák