Hirdetés

Aktív témák

  • csaba54

    tag

    válasz azigazforest #1656 üzenetére

    kösz, rendes vagy és nem sértésnek szánom de azért nem olvastam el az ÁSZF-et mert régebbi ismeretség kapcsán megbíztam egy olyan emberben akivel hosszabb idő óta elég sok pénzt toltunk egymás zsebébe és álmomban sem gondoltam hogy koszos pár ezerért megrizikózza az eddig jól müködő üzleti kapcsolatunkat ami,egy-egy alkalommal is többet hozott neki mint a rajtam nyert jutalék,föleg ha figyelembe vesszük ,hogy ezek az alkalmak heti rendszereséggel akár többször is realizálódtak.Meglepett a hozzáállsod így ismeretlenként ,az ilyen visszaadja az ember hitét mégha az jól megtépázódott is.Gondolom nem mondok újdonságot ha mindenhonnan azt tapasztalom,hogy a zsebemben turkálni akakrókkal találkozom úton útfélen,de hogy az akar levágni akinek egy másik ügyben az aranytojó tyúkja vagyok ez nem normális,és ha nem velem történik el sem hiszem.Itt sem azért dühöngök,hogy a beigért 60%-os hozam helyett a befizetett 9százból már most csak 680ezer van,hanem hogy tutira lett beállítva hogy vénségemre lesz egy kis tartalékom amiből természetes hogy különböző költségekre levonnak meg jutalék is jár ugye de úgy értelmeztem,hogy a végén az elszámolásnál.és akkor még azt is jobban elviselem ha veszteséges ,mert együtt sírunk együtt nevetünk.De itt csak én sírhatok mert a brókernet előre levont amit csak lehetett aztán később, mondják ők már kevesebbet ugyan,de ezekután miben higgyek?

    ...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

Aktív témák