Hirdetés

Aktív témák

  • #32577792

    törölt tag

    válasz Broker #97 üzenetére

    mélyen tisztelt és tanult fórumtársam :R
    hol akartam én itt bármilyen cégem ( bár megjegyzem, hogy nem is tudok róla, egyéni vállalkozó igen, de nem cég) nagyságát bizonyítani? :F
    pontoson hol is volt ez a ''lesza...zol'' kifejezés? :F
    ismerem a bróker által közvetített termékek sorsát, dolgoztam elég sokáig biztosítónál, ezt mondtam és most is mondom. megkötik és ha probléma van, mehet az ügyfél a számára ismeretlen biztosítóhoz. lehet, hogy nyugaton másképp működik, de ez még nem garancia arra, hogy nálunk is. én tudom, hogy világ - talán az Univerzum? - leg-leg-leg cége a bnet :R
    hol olvastál olyat a hozzászólásaimban, hogy Isten óvjon bárkit a Bnet-től?
    tudod, vannak tapasztalataim a brókerekről - és itt soha nem tettem utalást konkrét cégre - akik kihasználva az ügyfelek bizalmát, az alapján mondatták fel a biztosításokat, hogy melyik cégtől kapnak több, esetlegesen, hamarább jutalékot!
    sőt még újságban is - szándékosan -hamis tarifákat adtak meg. persze amikor már kötelezték a pontosítás közzétételére, akkor már az ügyfelek felmondták a biztosításaikat. ezek tények, minden cég -persze a bnet kivételével - igyekszik minél nagyobb profitra szert tenni, tisztességes és kevésbé tisztességes módszerekkel. nekem sajnos 3 évbe telt mire rájöttem arra, hogy az ügyfél csak ritkán jár jól!

    emberek menjetek és lépjetek be a bnet-be, dolgozzatok neki, kössetek vele szerződéseket, ajánjátok ismerősöknek, de tényleg!

Aktív témák