Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Broker

    újonc

    válasz #32577792 #100 üzenetére

    Hi Ungawa !
    A brókerek bizonyos szolgáltatásokat végeznek pénzért. Hogy azt az ügyfél vagy az ügyféllel összehozott cég fizeti az változó. Az biztos, hogy arra a tevékenységre is szükség van, hiszen keresik. A Brokernet munkatársai, akik tiszteségesen végzik a munkájukat, független tanácsadók, azaz a pénzintézet és a pénzügyi konstrukció kiválasztása az ügyféllel felmért személyes pénzügyi analízis és tervezés során kerülnek kiválasztásra. (tudom a honlapunk nem ezt sugallja, többször szóltunk már, hogy igazából nem tükrözi tevékenyseget, legfeljebb a Credo)
    Tudom, a chat oldalak inkább a ''lötyögést'' szolgálják, de azért írtam, mert egy ember, mint álláslehetőséget vetette fel a BNET-t. Hiányos, érzelmileg túlfűtött, előitéleteid által írt válaszod ebben az esetben felelőtlenség, hiszen lehet, hogy egy lehetőségtől zártál el valakit. Kérlekk nézz utána, mi a munkája egy igazi független pénzügyi tanácsadónak (Broker, Makler). Vannak sokan, akik annak mondják magukat, de csupán többes ügynökök. Az egyik egy komoly szakma, amás egy nehéz pénzkereseti módszer. Vallom, ha az ügynök tisztességes, akkor hasznos lehet az ügyfélnek, ha a független pénzügyi tanácsadó tisztességtelen akkor árt az ügyfelének.
    Évente kb negyvenezer ügyfelünk van, ha jól számolom 3-4 panaszos van ezeken az oldalakon. Sok sikert a munkádhoz!

Aktív témák