Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • td

    senior tag

    reprokaiser: nem vagyok materialista, csak szkeptikus. És mondtam, hogy amúgy sem izgat, ha ott vannak. Rég volt az, amikor még lázba hoztak az ilyen ufós sztorik.

    Tarka: abban a könyvben van egy olyan kép, hogy Hitler áll a müncheni ünneplő tömegben az első világháború kitörésének napján? Ha igen, mit írnak róla? Vajon tényleg ő van ott kiemelve/nagyítva? Egyszer könyvesboltban néztem bele egy kötetbe, azt hiszem, ebben volt.

    cikasz: nincs képed arról a sisakról?


    Megnéztem tegnap A bukást. Jó volt, nekem tetszett. Én mondjuk nem is így képzeltem el Hitler végnapjait. Nem tudtam, hogy még ennyien ott voltak a bunkerben. Zajlott az élet tképpen, amikor fejbelőtte magát. Aztán kivitték az udvarra, berakták az aknatölcsérbe, leöntötték 200 liter benzinnel (az abban a szituban soknak számított, de hát a Führer parancsa...), és meggyújtották.
    Elég furcsán jött mondjuk ki, amikor egy jelentést kapott az ebédlőasztalnál - olyan volt, mintha a számlát hoznák ki :)
    Bormannról meg azt írták a végén, hogy öngyilkos lett...

    Csak azok a buta libák ne lettek volna ott mögöttem! Az ostoba reakcióiktól a falra másztam. Tanítónéni kitalálta, hogy elviszi az osztályt moziba. Jó ötlet volt!

    ''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

Új hozzászólás Aktív témák