Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cikasz

    őstag

    válasz td #926 üzenetére

    Egy józan paraszti ésszel megáldott ember is beláthatja, hogy Hitler NEM ott és NEM akkor halt meg az tuti!!! Akrárhogy is nézzük kiváló hadvezér és stratéga volt akinek nem csak B terve volt hanem X és Y is... Nem tudom elhinni, hogy arra várt a bunker mélyén, hogy ki találja meg elősször, az oroszok, vagy az amcsik... Ugye a film végén sem látjuk amint öngyilkos lesz :)
    a képek :
    [kép]
    [kép]
    [kép]

    [Szerkesztve]

    https://www.facebook.com/groups/775784742804666

  • mityku

    aktív tag

    válasz td #926 üzenetére

    Lassan én is talán megtudom nézni a filmet! :)
    Azt mondták bormannról, hogy öngyilkos lett? :F
    Váltig azt hittem/tudtam/olvastam, hogy Berlinben menekülés közbe találta el egy orosz harckocsilövedék! Persze, ha ez a verzió igaz, akkor se sok minden maradhatott belőle (azonosítás szempontjából). Már tényleg lassan nem tudja az ember, hogy valójában mi is történt pontosan az akkori időkben/napokban! Az egészet látni kellene a maga valóságában! :D [ időutazás Rulz!!! :DDD ]

    ''Csak azok a buta libák ne lettek volna ott mögöttem! Az ostoba reakcióiktól a falra másztam'' ------ milyen reakcióik voltak??? Ott kellett volna pofán vagdosni mindegyiket! :D

    deedee: nagyon tanulságos ez a pénzhamisítási sztori! A tanulság, ne csináltasd a melót foglyokkal, mert ott vágnak át ahol tudnak! :D Gondolom egyébként, valaki biztos azért jól járt a háború után ezzel a rengeteg hamis bankóval! (mint általában) :D

    Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

Új hozzászólás Aktív témák