Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jmuranyi

    tag

    válasz Viper26 #716 üzenetére

    Én innen okosodtam ki.
    Aztán megjött a készülék is.
    ( A neve kb.: redmi note 4 3/32 global edition,
    a fémháza: az redmi note 4x. Csak, hogy egyszerű legyen... )

  • Upo

    addikt

    válasz Viper26 #716 üzenetére

    Gondolom amikor felkerült a termék, akkor még egy féle note4 volt, a mediatekes. Jöttek hozzá a tokok.
    Aztán a xiaomi elkezdett kavarni a nevekkel és az alaplapokkal. Aztán lett 4X Qualcommos. Ahhoz is jöttek tokok. Most már találni Note 4 és Note 4X néven is qualcommost és mediatekest is, de hogy milyen tok kell rá, az nem a nevétől függ, nem a B20 meglététől vagy hiányától, hanem hogy melyik alaplap van benne. Ha mediatekes, akkor a régi note 4 néven nevezett tok kell rá, ha qualcommos akkor a régi 4X-nek nevezett tok, illetve már vannak igényesebb eladók akik inkább úgy különböztetik meg, hogy qualcommos vagy mediatekes készülékhez való.
    Tehát jól el kell olvasni a leírást, és a mi telónkra a "note 4X" vagy "note 4 Qualcomm" tok és üveg kell.

    Illetve egyre több az univerzális tok is, aminek a tetején 3, univerzálissá tett nyílás van, a kamera-fingerprint nyílás a hátán elég bő hogy mind a kettőé beleférjen, és alul mindkettőnek a hangszóró- és a kamu hangszórónyílásai elférjenek. A topik eleje felé tettem be képet, nekem is jött ilyen univerzális tok. Szerencsémre, mert még régebben rendeltem note 4 tokként, amikor még nem tudtam hogy nem az kell rá.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák