Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • holozis_HUN

    veterán

    Gondoltam, hogy leírom, hogy most mik vannak a telón, hátha valakinek fontos lenne/érdekli.

    Rendszer: OctOS: Jó kis rendszer, AOSP android Pixel launcherrel. Letisztult, gyors rendszer, kis személyre szabási lehetőségekkel, melyek számomra pont elegek. Hetente frissül.

    Root: Magisk V13 (beta): Ezzel a safetynet kipipálva, minden működik tökéletesen.

    Reklámblokkolás: AdAway

    Youtube background: [link]

    Kernel: Faust kernel Van benne Adreno Idler, ami arra jó, hogy a legkisebb GPU órajelet kisebbre állítja, ezáltal nem használ annyit a GPU, amikor nincs nagy használat. Kicsit az órajeleken is faragott a fejlestő, hozzászólások alapján nem rossz. Kíváncsi vagyok mit fejlődik a cucc aksi terén, a telefon ugyan olyan pörgős.

    Xtreme sound mod: Sajna már XDA-ról letörölték.

    ForceDoze: Mozgás közben is aktiválja a mélyalvást, ezálltal jobb készenléti idő várható.

    E-Robot: Mobilnetet ezzel ki lehet kapcsoltatni, ha nem szeretnék, hogy fusson lezárt képernyőnél.

    Velis Auto Brightness: Számomra a gyári fényerő állítás lassú és pontatlan, ezzel szépen személyre lehet szabni. Itt ajánlotta valaki még 1 hónapja kb.

    Hirtelen ennyi. Most raktam újra a telót, pár töltési ciklus múlva jelentkezem, hogy sikerült-e valamit javítani az üzemidőn. Bármilyen kérdés van szívesen válaszolok.

    El errar es humano y el perdonar, divino.

Új hozzászólás Aktív témák