Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Wesder #6885 üzenetére

    Na, akkor csak jol emlekszem, ezek megvoltak nekem is. Plusz tegyuk hozza, hogy altalaban az elso devkit iteraciok nem ilyen szep csicsasak, sajat gephazban meg stb, hanem jobb esetben egy random szamitogephazba vannak behanyva a dolgok, roszabb esetben meg egy sima vazba, a'la sorosrekesz-PC, hogy ha valamiert kell uj hw-iteracio, konnyu legyen valtoztatni. Ha marcisuban mar 3rd party mediumoknak mutogattak dolgokat, az mar altalaban azt jelenti, hogy vegleges, vagy kozel vegleges a hw. Ha meg prev-gen jatekokat mutogat, az meg egyenesen azt jelenti, hogy nem csak hogy vegleges a hw, hanem mar nagyon jol all az OS is, siman tudja kezelni a BC cimeket, ami amugy enyhen szolva nem trivialis.

    Ebbol a gondolatmenetbol kiindulva, mikor is mutattak meg a sima (nem devkit) XSX gephazat? Nem emlekszem mar ra pontosan, de az se ma volt. Az pedig, hogy az letezik es gyartasban van (akar csak tesztgyartasban), azt jelenti, hogy a devkit mar reg kesz, a hw mar reg kesz, onnantol csak nagyon minimalis valtoztatasok lehetnek. Az elso, meg SW szempontbol kezdetleges, de mar hasznalhato, nem OS-programozo altal is programozhato iteraciok minimum egy evvel az elott mar meg szoktak lenni.

    Szoval az van, hogy En se ertem ezt az egeszet oszinten szolva, amilyen hamar lelepleztek meg bemutattak meg beszeltek a hw-rol, ugy tunt, mintha honapokkal (ha nem tobbel) a sony elott lennenek a fejlesztesben, ehhez kepest meg nem lattunk semmi next-gent futni a gepen. De ha a BC mar mukodik, akkor mukodnie kell kb a minden masnak is, szoval tenyleg nem ertem, mi van. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák