Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz IntelKiller7 #91901 üzenetére

    A 10. iPhone pont a jelenlegi, a 7. A Scorpiot viszont én is várom, kíváncsi leszek, hogy miben és mennyit lép előre a Fathez és az S-hez képest.

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz IntelKiller7 #91901 üzenetére

    "Ha tartják a tavalyi E3-as ígéreteket akkor az tuti, hogy amint elő lehet rendelni már teszem is a kosárba."

    Ezzel én a helyedben kicsit azért óvatosabb lennék...

    Miről is volt szó a 2013-as E3-on, vagy akörül?

    - erősebb hardver - na, ez nem volt nagy ügy
    - jobb Kinect - aha, olyan jó lett, meg is ölték
    - állandó internetkapcsolat - lol, ebbe kis híján belehaltak, akkora felháborodás volt belőle
    - használt játékok ellehetetlenítése - szerencsére ez sem jött össze, sőt, azóta is bénáznak a digitális értékesítéssel (store hibák, régiók, teljesen értelmezhetetlen digitális árak)
    - médiaközpont!!!!44! - ez nem is lol, ez rotfl
    - tévé - hát, ebből sokat nem láttunk, netflix többé-kevésbé megy boxon is, de erre egy 10 eur-s media stick is képes
    - sport - minket nem érint, soha nem is érintett, az életben nem fognak amerikai sportokat adni az eu-ben, nincs az a pénz, ami ezekért a licenszekért kéne, és annyi embert nem is érdekel
    - xbox exkluzívok - nem mintha fájna, de szép lassan csúszik át minden pc-re is, csak ez éppen ellentétes azzal, amit ígértek
    - rendszerintegráció minden platformon - na jó, az asztali és a konzol közeledik, a mobilt kinyírták, a tabletek közeledése a pc-hez nem rajtuk múlt, de nem is ide tartozik, a store azóta is egy fos, hol működik, hol nem, folyamatosan egy káosz az egész
    - 499 dolcsis bevezető ár - szerencsére ez sem tartott sokáig...
    - ja, el ne felejtsem: kutya a kodban - rotlmaolol

    Szóval ezek alapján én nemhogy osztanám kettővel a bejelentéseiket, hanem még gyököt is vonnék belőlük... Nyilván erősebb lesz, jobb lesz, szebb lesz, és ugyanúgy folytatják a bénázást, mint eddig. Bár tévednék. Na mindegy, nyilván én is megveszem majd a bejelentés után 1,5 évvel, amikorra normalizálódik az ára, de ezt a nagy hype-ot nem értem. Ez is csak egy következő generációs játékgép, láttunk már ilyen váltást többet is, sőt, újabban egyre gyakrabban, és egyre kevesebb újdonsággal. Lásd még Apple, ha már felhoztad. Nekem is almás telefonom van, konkrétan 3 éves, és már akkor sem volt új modell, amikor vettem, és még mindig nem találtam semmit, ami rávenne, hogy vegyek egy újat.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák