Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boost

    addikt

    válasz RAMb0 #17715 üzenetére

    Ha nem akarsz túl sok lóvét tolni bele alapból, akkor mint PS4 user, én az XBO-t ajánlom. Az EA Access szolgáltatás nagyon jó, évi 7ezer forintért kapsz 5-6 AAA játékot (Fifa, BF4, stb), és olcsón lehet digitálisan játékokat is beszerezni, mert XB360hoz hasonlóan nagyon sok játékot ad az MS a konzolok mellé, amit elo"szeretettel eladnak a felhasználók. Pl most rengeteg Fifa 15 lesz eladó, Forza, stb. PS4nél semmi ilyen. Folyamatosan gondolkodok rajt, hogy PS4-ro"l váltok XBO-ra.

    Grafikai különbség az minimális.

    PS4nél is, és MS Livenál is fizetni kell a multiért. Kinect mondjuk engem tökre nem érdekel.Amiért a magyar MS store sovány volt az utóbbi napokban, az az miatt van, hogy 5ödikén startolt el, és még mindig töltik fel a store-t. Szóval ha nem hardcore gémer vagy, akkor XBO. Sony szereti hülyének nézni a konzoltulajokat.

    [ Szerkesztve ]

  • EmThor

    addikt

    válasz RAMb0 #17715 üzenetére

    Sziasztok,

    Engem is érdekelne a gép és, hogy tulajdonképpen a tévé funkcióhoz szükségem van egy hdmi-s set top box-ra mindenképpen?

    Mert anno a digi előfizum egy sima koaxon jött be a házba és be a tv-be, nem látom, hogyan lehet ilyen esetben az x1-t közbeiktatni.

    Illetve ha egy 500as vinyót rággatok, akkor a belső tárhelyre ÉS a külsőre is telepíthetek?

    Család mellett táncos és fitness programok is érdekelnének, de nem túl nagy a felhozatal, viszont hiába drága a kinect, nem kell más kiegészítő (mint kellene egyéb esetben Move vagy WiiMote).

    Ezen kívül másfelől exkluzívok terén eddig a PS teljesített jobban és jelenleg egy közepes PC (i3 3200mhz, 8gb ram, msi rx270) van a plazmára kötve.

    Megy a variálás a box (kinect, erős ui, erős multimédia támogatás), wii u (gamepad kijelző támogatás, fatal frame, viszont 3rd party halott) és ps4 között (6 évig ps3 volt, yakuzát imádtam, move poén volt, ea sports active 2-t nyüstöltem, és a ps4-re több exkluzív cím ígérkezik)

    Köszönöm!

    Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

Új hozzászólás Aktív témák