Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madoc

    veterán

    válasz icecube23 #53629 üzenetére

    Játékonként5-6000 forint külömbségek is vannak,és itt a legtöbbünknek ez igenis hogy számít. Olyat még itt nem olvastam hogy ha balul is sült el a vásárlás akkor ne kapta volna vissza a pénzt a user. Pont én voltam aki siránkozott egyszer hogy 3-nap mulva kaptam meg a singapur-i gift card kódot, és kiderült hogy a hivatalos oldalon kint is van hogy 5 munkanap is lehet. Szoval ez is csak figyelmetlenség volt. Ódzkodsz a külföldi vásárlástól és ez rendben is van,én is igy voltam míg ki nem próbáltam. De nincs megoldhatatlan probléma ha megbízható helyről próbálják.Az MS support problémamegoldásból ráadásul szerintem Jeles!

    [ Szerkesztve ]

    Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

Új hozzászólás Aktív témák