Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Q, mint Quiet: új változat született a Chieftec Apexből

    ph A E-ATX lapokat is fogadni képes torony új verziója zajcsillapító paneleket és teli előlapot kapott a némaság érdekében.

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

Új hozzászólás Aktív témák

  • ptom77

    csendes tag

    Ha már a FM5-ről van szó:
    Korábban kérdeztem hogy lehet sok pénzt keresni, a tanács a rivals volt. Az is jó, de ha free-race-t megyek és a körök számát 8-10-re állítom, unbeatable fokozaton, aranyéremmel a végén szerintem úgy lehet legjobban kaszálni. Tehát a körök száma is számít.
    Össze is jött a pénz a hiányzó Lotus-ra, így gyakorlatilag be tudtam fejezni a karriert az összes versenytípusban.
    A multi tényleg egy roncsderbi, vannak olyanok akik direkt az ütközésekre mennek rá. Így nem sok értelme van...
    Én is az F1-es pályákat szeretem elsősorban, azokat ismerem, lehetne (lehetett volna) belőle több. De amúgy nagyon szuper autós játék, bármikor előveszem újra körözgetni egy kicsit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák