Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sith7

    nagyúr

    válasz Wesder #194715 üzenetére

    Az tuti :K

    Tegnap este eljutottam odáig, hogy most már kipróbáljam játékkal is az Xbox – ot. Amikor először bekapcsoltam frissített, profile beállítás stb. GPU – ban letöltöttem a Gears 5 -t, és 20 év egér + bill, pc – s múlt után elindítottam. :B

    A gyakorló pályán végigmentem, szokni kell még nagyon ezt a kontroller dolgot, de úgy érzem nem lesz gond. :N

    Hát mit mondjak, az összhatás az besza-behu, pedig „csak” egy full hd LCD tv – re kötöttem rá, de hihetetlen ... :Y minden szép, minden tiszta, nincs akadás, mikrolagg stb., amivel a pc – n éveken át küzdöttem.

    Ha ezt tudom , akkor lehet már előbb veszek egy ilyet. A 27 colos LED monitoromra rá se merem kötni, mert szerintem akkor többet nem kötöm az LCD – re.

    Annyira megtetszett a Gears 5, hogy amiket kaptam az S mellé kódokat /Fortnite, Minecraft, Sea of Thieves/ + 6000 Huf – t „becseréltem” egy Gears 5 Ultimate Edition + Gears 4 ajándék kódra. :C

    Hogyan lehet egy olyan játékból kilépni, amiben nincs Quit gomb ? :F
    Valahogy kiléptem, de már nem emlékszem hogyan, mert éjfél volt. Talán a kontroller xbox gomb, és akkor bejött a menü, és ott valahogyan ... :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák