Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WhiteWalker

    nagyúr

    válasz Prof01 #6460 üzenetére

    Ketten akkor már vagyunk :C

    roberto211: Nem volt még WP telóm,de nem is tervezem...szóval összehasonlítási alapom mondjuk nincs, de 3 éve használok androidos telót , az első egy HTC Desire volt ,az akkori "csúcs" , aztán jött most a SGS3 és itt látni a különbséget,mert a droid alá azért kell a vas,hogy ki tudd használni a tudását és a sebességét...a Desire az kevés volt már alá, ahogy teltek a hónapok és jöttek az újabb droid frissitések....kb mint egy PC ami hónapok alatt hardveresen lesz gyenge...hiába volt rootolt és CM rajta...
    Aztán megvettem most az SGS3-at, szóhoz sem jutok...gyors,stabil,pörög...De ami megfogott a droidban,az a szabad felhasználás....kismillió hasznos app van rá...pl: Airdroid ( nem kell usb kábel hogy összekössem a pc-vel) , vagy Desktop VNC és még sorolhatnám...
    Az iphonról sok hibát lehet olvasni, wifivel,bluetoothról,stb.. itunes kötöttség... :W ,az meg hogy egy ilyen "gagyi" készülék 200K ft körül van...és hardveresen gyengébb ,hibákkal küzd...szóval nem értem miért ezt választják mások....
    Kíváncsi vagyok WP-ra milyen érdekes appok vannak , hogy megérje droidról váltani...Mi olyan plusszt nyújt esetleg...már ott kezdődik a baj nálam, hogy Windows :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák